preloader

Strony indywidualne

Sprzedażowa strona dla hotelu, apartamentów.

Zapewniamy kompleksową usługę projektując strony hotelowe w oparciu o Hotres.


 

Responsywność

Coraz więcej osób dokonuje rezerwacji w ruchu - statystycznie 80% konsumentów używa urządzeń mobilnych do  przeglądania ofert oraz dokonywania rezerwacji. Nasze strony posiadają w standardzie wersję mobilną tak, by poprawnie wyświetlać się na tabletach oraz telefonach.


 

Optymalizacja

Nasze działania zawsze skierowane są w stronę optymalizacji strony www tak, by ładowała się możliwie szybko i uzyskiwała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Korzystamy z narzędzi testujących nasze strony pod kątem poprawności kodu - W3C, szybkości działania - GooglePageSpeed, Gmetrix.


 

Design

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nie tworzymy stron z wykorzystaniem szablonów - zamawiając u nas stronę WWW masz pewność, że Twój brand w sieci będzie unikatowy. 

System CMS

Nasz system CMS to nowoczesna aplikacja spełniąca wszystkie oczekiwania naszych klientów. Intuicyjna obsługa sprawia, że edycja podstron, aktualności i rozbudowa menu jest bajecznie prosta. 
 

Stosujemy najnowsze technologie

Nasze realizacje spełniają rygorystyczne standardy poprawności kodu strony według specyfikacji W3C.  Ma to duże znaczenie przy pozycjonowaniu (głównie w google) jak również poprawności wyświetlania na różnych przeglądarkach. W chwili obecnej zarówno front strony jak i panel administracyjny w zupełności opieramy na silniku Zend Framework, który gwarantuje bezpieczeństwo i optymalną wydajność. 

Poproś o indywidualną ofertę pisząc na marketing@hotres.pl
 

Nasze realizacje:
https://www.drewnianaroza.pl/
http://www.lesnydwor.karpacz.pl/
https://ambria-apartments.eu/
https://cottonhouse.pl/
https://www.dreamapart.pl/