preloader

Kopiowanie cen i cenników

W panelu możemy swobodnie kopiować ceny z cenników ustalonych w Hotres. Metod kopiowanie jest kilka, a podczas kopiowania zawsze można zwiększyć lub zmniejszyć cenę o wybrany procent lub kwotę.

Kopiowanie cen między pokojami

Pierwszą opcją kopiowania cen jest możliwość kopiowania cen między pokojami poprzez zakładkę Ceny> Kopiuj ceny. W zakładce wybieramy źródło z którego kopiujemy ceny, czyli cennik oraz typ pokoju:
Następnie wybieram kanał docelowy - pokój oraz cennik do którego będziemy kopiować:Ostatnim krokiem jest możliwość zmiany ceny o wybrany procent lub wartość oraz wybór restrykcji :


 

Kopiowanie cen z Hotres do portali

Kolejna opcja to kopiowanie cen do kanałów Channel Manager. W zakładce Channel Manager> Kopiuj ceny, wybieramy źródło, czyli Hotres, oraz kanał docelowy:Warunkiem jest uzupełniona cena bazowa w zakładce Ceny> Ustaw ceny:


Kopiowanie automatyczne

Ostatnia opcja kopiowania, to automatyczne dziedziczenie cen w Channel Manager przy zmiane cen w zakładce Ceny> Ustaw ceny. Wystarczy wejść w zakładke Ceny> Cenniki> Opcje> Ustawienia:A następnie przejść do zakładki CM i tam ustawić co ma się nadpisywać przy zmianie cen i wysyłać na kanały OTA:


 
onfo

Czy wiesz że :

Dziedziczenie cen z ustawień cennika nie zadziała wstecz. Dopiero przy kolejnej zmianie na cenniku ceny wyślą się do kanałów sprzedaży OTA.