preloader

Serwis

Recepcja

Kolejna podzakładka to Serwis> Recepcja. W tym miejscu możemy zintegrować system Hotres z zewnętrznym programem hotelowym.

Jak wyeksportować / zaimportować rezerwacje?

Serwis> Rezerwacje, gdzie mamy możliwość eksportu rezerwacji do pliku CSV lub importu plików do systemu Hotres.


Jak usunąć dane z Hotres?

W podzakładce Serwis> Usuwanie danych istnieje możliwość usunięcia wybranych danych.Następnym miejscem jest Serwis> Dostępność, gdzie dokonujemy przeliczenia dostępności pokoi:W podzakładce Serwis> API znajdują się funkcje przydatne dla informatyków.
 

Resetowanie dostępności

Zdarza się, że trzeba zresetować dostępność pokoi. Wówczas można wykonać jedną z operacji:

API

W tym miejscu znajdują się kody potrzebne do integracji stron www, bądź synchronizacji systemów (dla programistów). API Key należy wygenerować.

APLIKACJE

W tej zakładce znajdują się moduły HotelMatrix i Translator.
HOTELMATRIX - inspektor cen i mentor zysków. Hotres posiada synchronizacje z tym narzędziem w celu analizy cen konkurencji, raportu różnicy i uzyskania optymalnych.
TRANSLATOR - tłumaczenie opisu pokoi i cenników w celu ułatwienia Państwu pracy. Proszę pamiętać, że przetłumaczony tekst zastąpi wartość (wybranego języka), która jest wpisana w pole "Opis" danego pokoju lub cennika, językiem wybranym w polu "Język docelowy".

Jest tu również RAPORT KT1 - sprawozdanie o wykorzystaniu turystycznego obiektu noclegowego, możliwy do wygenerowania i pobrania.

 
onfo

Czy wiesz że :

Usunięcie danych z panelu Hotres porzez zakładkę Serwis jest nieodwracalne. Plusem jest możliwość usunięcia według wybranych dat lub statusów.